چرا مشاوره با ما :

کانون تبلیغات پایتخت در زمینه تبلیغات و تجارت الکترونیک به شما در انتخاب بازار و هدف کمک می کند ، مشاوره های ما می تواند شما را در کمتر کردن هزینه ها کمک کند ، همچنین مشاوره های ما از پیمودن راه های تکراری که دیگران رفته اند و جواب مثبتی نگرفته اند جلوگیری میکند.

در زمینه آموزش الکترونیک نیز با استفاده از مشاورین مجرب ما ، دیگر نیازی به پرداخت هزینه های کلان برای انواع نرم افزارها و سیستم های مختلف نیست ، بلکه با توجه به نیاز سازمان شما ساده ترین راه را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

در دیگر زمینه ها مانند اطلاع رسانی و تبلیغات اینترنتی نیز سرعت بیشتر ، کاهش هزینه بهتر و تاثیر بهتر می تواند از دیگر دستاورد های مشاوره با گروه مشاوران ما باشد.

در صورت نداشتن تخصص برای استفاده و خرید نرم افزارها و سخت افزارهای مختلف ، کانون تبلیغات پایتخت به عنوان یک واسطه آگاه ، برای یک خرید بهتر و با آگاهی بیشتر عمل خواهد نمود و فقط شما نیاز است که درصد بسیار کمی را به گروه ما پرداخت نمائید.

برای ارتباط با هر بخش کانون شما میتوانید از طریق ارسال تیکت در سیستم پشتیبانی کانون تبلیغات پایتخت به سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمائید.

آدرس دفتر مرکزی : استان هرمزگان ، شهرستان بندرلنگه ، خیابان انقلاب ، روبروی شهرداری.کانون آگهی و تبلیغات پایتخت

شماره تماس : 44243947 076 پشتیبانی غیر ساعات اداری : 09120332193

 

 

 

 
کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تجارت الکترونیک استان هرمزگان می باشد