با توجه به کثرت استفاده از موتور جستجوی گوگل Google در دنیا و در ایران و با توجه به استقبال هموطنان از این سرویس، شرکت لیزر رایانه پارس خدمات تبلیغات متنی و گرافیکی را در نتایج جستجوی گوگل بدون نیاز به کارت اعتباری و پرداخت دلاری در ایران، ارائه می نماید.
در این سیستم نمایش آگهی شما بصورت رایگان می باشد و شما فقط در ازای کلیک بر روی تبلیغ، مبلغ ناچیزی پرداخت می کنید.

سیستم نمایش آگهی در گوگل بر مبنای حق تقدم میباشد. به عنوان مثال اگر در هر صفحه 5 آگهی نمایش داده شود و 20 نفر برای هر کلیک 100 تومان انتخاب کرده باشند، حق تقدم نمایش با آن 20 نفر است و سپس نوبت به افرادی میرسد که برای هر کلیک 80 یا 60 تومان و یا کمتر را انتخاب کرده اند. لذا جهت نمایش بهتر آگهی میتوان قیمت های بالاتر برای هر کلیک انتخاب نمود.

مزایای تبلیغات در گوگل
- روزانه صدها میلیون ها نفر از گوگل برای جستجو استفاده می کنند.
- آگهی تبلیغاتی شما در هر نقطه از جهان که بخواهید دیده می شود ( به عنوان مثال فقط کاربرانی که در ایران زندگی می کنند و کلمه "دانلود" را جستجو کرده اند، تبلیغ شما را ببینند ).
- فقط در صورت کلیک بر روی تبلیغ شما و ورود به سایت، از حساب شما پول کسر می شود ( آنهم به مقدار خیلی ناچیز مثلا ار حدود ¢10 تا حداکثر 50¢ ).
- می توانید آگهی خود را به زبان انگلیسی یا فارسی و یا همزمان به هر دو زبان و در شکل های مختلف طراحی کنید تا توسط google.com نمایش داده شود.

امتیازات مهم تر این نوع آگهی
- امتیاز مهم تر این نوع تبلیغ این است که شما مستقیما با کسانی مخاطب خواهید بود که واقعا میتوانند مشتری بلقوه شما میتوانند باشند با یک مثال این مطلب بیشتر روشن میشود:
مثلا اگر شما در سایتی تبلیغی قرار دهید و این تبلیغ هر روز مثلا 10.000 بار نمایش داده شود اگر سایتی که در آن آگهی خود را قرار داده اید مناسب محتوای تبلیغ شما نباشد میتوان گفت که تقریبا هیچ کدام از کلیک هایی که میشود برای شما سودی نخواهد داشت چون بیشتر کلیک ها بر اساس کنجکاوی یا صرفا بدون نیاز و بیشتر سرگرمی خواهد بود، در صورتیکه وقتی در گوگل کسی دنبال کلمه ای میگردد و آگهی شما نمایش داده میشود کلیک کردن این شخص با علم کامل و به خاطر نیاز شخص است.
- امتیاز مهم دیگر تبلیغات در گوگل این است که شما برای نمایش آگهی خود مبلغی نمیپردازید در صورتیکه با نمایش آگهی شما در گوگل علاوه بر افزوده شدن به اعتبار جهانی شما، نام و نوع فعالیت شما در ذهن بیش از چند صدمیلیون نفر در دنیا بدون اینکه صدها هزارتومان هزینه کرده باشید حک خواهد شد.
- امتیاز دیگری هم که برای سایت شما خواهد داشت این است که بازدید کنندگان سایت شما از اقصی نقاط جهان خواهند بود و این موضوع باعث افزایش سریع رتبه شما در بین موتورهای جستجو و بصورت کلی افزایش امتیاز شما نسبت به دیگر سایت های مشابه شما میشود.

هزینه خدمات ارائه شده به شرح ذیل میباشد:
 

اعتبار قیمت دلار (ریال) هزینه راه اندازی (ریال) مبلغ کل (ریال)
50$ 13,000 150,000 800,000
100$ 12,000 100,000 1,300,000
200$ 11,000 70,000 2,130,000
500$ 10,000 رایگان 5,000,000

توضیحات:
با توجه به هزینه های خدمات بانکی، نقل و انتقال ارز به خارج از کشور، امکان دسترسی نداشتن به کارت اعتباری معتبر (Master Card , Visa Card , ...) و همچنین هزینه های جانبی پخش آگهی در گوگل، سعی شده است که قیمت هردلار روی حداقل قیمت ممکن محاسبه گردد.

خدمات ما برای شما
از آنجا که تبلیغات در گوگل جهت نتیجه بهتر، به دانش تخصصی نیاز دارد، ما با دریافت هزینه راه اندازی فقط برای بار اول خدمات تخصصی زیر را ارائه می نمائیم :
- راه اندازی حساب اعتباری شما در google.com
- مشاوره جهت انتخاب متن مناسب در نمایش آگهی
- همکاری و انتخاب کلمات مناسب جهت جستجوی کالا یا خدمات
- انتخاب کشور مورد نظر جهت دیدن تبلیغ شما
- تنظیم بودجه روزانه شما جهت نتیجه بهتر
 

برای کسب اطلاعات بیشتر فقط کافیست که در پنل پشتیبانی ثبت نام کنید و در بخش های مربوطه نیاز های خود را بگویید .

 
کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تجارت الکترونیک استان هرمزگان می باشد