برخی از نمونه کارها

مجتمع تجاری مروارید جنوب

شرکت بیمه البرز

سایت شرکت بازرگانی جولان

چاپ و رایت و طراحی لوح فشرده

 

 

نمونه کارهای وب سایت

نمونه کارهای چاپی

 
طراحی گرافیک . . . بخشی ازهنرهای تجسمی است که دارای کاربردهای متنوع و گسترده‌ای است. گرافیک یا به عبارت کاملتر طراحی گرافیک (Graphic) بکارگیری تکنیکهای مختلف خلق آثار دوبعدی بر روی سطوح مختلف نظیر کاغذ، دیوار، بوم، فلز، چوب، پارچه، پلاستیک، نمایشگر رایانه، سنگ و ... است که در جهت رساندن پیامی خاص به بیننده انجام بپذیرد. از جملهٔ این تکنیکها می‌توان به: عکاسی، اچینگ، نقاشی، روشهای مختلف چاپ اشاره نمود. در هنر طراحی گرافیک از عکس، تکنیکهای مختلف طراحی و هرنوع روش خلق تصویر استفاده می‌شود. در طراحی گرافیک، حیطه‌ها و تخصصهای مختلفی وجود دارد.

طراحی وب سایت . . . مرحله ایی از تصور, برنامه ریزی, مدلسازی و اجرای محتویات و موضوعات خاص است که توسط مرورگرهای وب قابل نمایش میباشد. هدف از Web Design ایجاد یک وب سایت است که صفحات آن میتواند حاوی نوشتار,گرافیک, موضوعات خاص, صوت و تصویر باشد. در زمینه طراحی وب سایت جنبه های گوناگونی باید در نظر گرفته شود که به سبب پیشرفت روز افزون اینترنت همواره براین موارد افزوده می شود.

میزبانی وب . . . در اینترنت، میزبانی وب ( Web Hosting) به مفهوم فراهم ساختن فضایی است که کاربر می‌‌تواند فایل‌های وب‌گاه خود را در آن قرار دهد. میزبان‌ها با اختصاص فضا در وب، به کاربران اینترنت این امکان را می‌دهند که مطالبشان را در شبکه جهانی اینترنت ارسال کرده و قرار دهند. در واقع هر سایتی که برروی اینترنت دیده می‌شود و قابل دسترسی با آدرس خاصی هست، برروی کامپیوتری پرقدرت از نظر حافظه و پردازش میزبانی می‌شود که به آن رایانه‌ی سرویس دهنده یا سرور گفته می‌شود.

مالتی مدیا . . . Multimedia  یا چند رسانه ای عبارتست از برنامه هایی که با ترکیب عناصر فیلم، عکس و صدا و رسانه های دیگر ارتباط موثر و کارامدی را بین خود و کاربر ایجاد می نمایند.

 

قدر زر زرگر شناسد ، قد گوهر گوهری

با ما تماس بگیرید

 
کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تجارت الکترونیک استان هرمزگان می باشد