بیلبورد تبلیغات محیطی در شهر بندرلنگه و بندرکنگ  

بیلبورد مهرداد

 
http://news.paitakhtco.ir/wp-content/uploads/2013/12/bl2.jpg

بیلبورد شبنم

بیلبورد امید

http://news.paitakhtco.ir/wp-content/uploads/2014/05/poyesh.jpg

بیلبورد مرجان

 

کانون آگهی و تبلیغات پایتخت موفق به اخذ مجوز نمایندگی انحصاری تبلیغات محیطی در سالن شرکت کشتیرانی والفجر بندرلنگه شد.

همکنون افتخار آن را داریم که تبلیغات مشتریان خود را در سالن انتظار کشتیرانی والفجر بندرلنگه و همچنین در محیط خود کشتی والفجر نشان بدهیم.

کشتی والفجر بندرلنگه همکنون در مسیر بندرلنگه – دبی در روزهای یکشنبه و سه شنبه  ، مسیر دبی – بندرلنگه روزهای دوشنبه و چهارشنبه  ، مسیر بندرلنگه - دوحه ، دوحه - بندرلنگه و در ایام نوروز مسیر بندرلنگه - کیش و کیش - بندرلنگه مشغول به خدمات رسانی می باشد و تبلیغات شما هر روز قابل مشاهده برای مسافران این کشتیرانی خواهد بود.

نوع سازه های استفاده شده برای تبلیغات محیطی در سالن انتظار کشتیرانی والفجر از نوع بنر می باشد و در اندازه های 4*2 ، 4*1.5 ، 6*1.5 و ... می باشد و تمامی مکان ها توسط کارشناسان بازاریابی و تبلیغات بررسی شده است.

نوع سازه های استفاده شده در خود محیط کشتی در اندازه های 4*2 ، 1*1 ، 2*2 و ... سازه های خودکار تبلیغاتی ، کاتالوگ ، پرچم ، لیوان و موارد دیگر می باشد.

هزینه ی اجاره ی  ماهانه این سازه ها  از  100 هزار تومان شروع می شود و شما فقط میتوانید با پرداخت 100 هزار تومان تبلیغات خود را در این کشتی به مسافران نشان بدهید.

برای رزرو تبلیغات محیطی در سالن انتظار مسافران کشتی والفجر بندرلنگه و همچنین محیط این کشتی میتوانید با شماره تماس های زیر اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

 

09362398114

07622243947

http://paitakhtco.ir/image/valfajr.jpg

کشتی والفجر بندرلنگه

 
کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تجارت الکترونیک استان هرمزگان می باشد