برخی از نمونه کارها

مجتمع تجاری مروارید جنوب

شرکت بیمه البرز

سایت شرکت بازرگانی جولان

چاپ و رایت و طراحی لوح فشرده

 

 

نمونه کارهای وب سایت

نمونه کارهای چاپی

 
از اینکه تصمیم گرفتید که در جهان اینترنت حضور داشته باشید خوشحالیم.

اینترنت یک جامعه ی مجازی است که همانگونه که شما در یک جامعه حضور دارید و فعالیت میکنید ، میتوانید در این فضای مجازی هم حضور داشته باشید و به فعالیت مورد علاقه خود برسید.یادم است 5 سال پیش جمله ای را از یکی از اساتید شنیدم که فرمودند : اگر شما بالا ترین مدرک تحصیلی هم داشته باشید ، اما توانایی کار با کامپیوتر را نداشته باشید مانند یک فرد بی سواد هستید.اما امروز من این جمله را به زبان می آورم که اگر شما توانایی کار با کامپیوتر را فراگرفته باشید ؛ اما از اینترنت استفاده نکنید دقیقا مانند زنبور بدون عسل خواهید بود.

برای داشتن یک وب سایت چه چیزهایی نیاز است ؟!

شما اول باید تصمیم بگیرید که هدف شما از داشتن یک وب سایت چیست.وب سایتها به چندین دسته ی جداگانه تقسیم می شوند.وب سایت های سرگرمی ، وب سایت های تجاری ، وب سایت های شخصی ، وب سایت های ....

پس اولین گزینه مورد نیاز شما این است که تصمیم بگیرید ، تمایل دارید در وب سایت خود چه خدماتی را ارائه کنید.

بعد از اینکه کاملا مطمئن شدید که هدف از داشتن وب سایت شما چیست نیاز مند به یک اسم اختصاصی دارید.این اسم اختصاصی را در فضای مجازی به نام " دامین " می شناسند.دامین دقیقا مانند کد پستی منزل ، شرکت و یا... عمل میکند.

دامین ها به چندین شکل گوناگون وجود دارند که گوناگونیه این دامین ها جهت استفاده های خاص می باشد.در حال حاضر بیشتر افراد از نوع (COM) استفاده میکنند ، چون هم رندتر و هم راحت تر به سر زبان خواهد افتاد.البته همانگونه که عرض کردم انواع دامین های دیگر نیز وجود دارند مانند(ir) که مخصوص کشور ایران است یا (net,org,co,tv,...)

پس نام اختصاصی خود را به همراه پسوند مورد نظر انتخاب خواهید کرد مانند دامین زیر:

LengehDesign.COM

قرمز : اسم اختصاصی

آبی : پسوند مورد نظر بنده

نکته : البته نام اختصاصی به همراه پسوندی که انتخاب میکنید ، نباید قبلا توسط فردی دیگر انخاب شده باشد ، در غیر این صورت آن نام اختصاصی به همراه پسوند متعلق به فرد دیگری است و شما باید یک نام جدید و یا پسوند های دیگر را امتحان کنید.

پس تا اینجا شما هم میدانید که تمایل دارید در وب سایت خود چه خدماتی را ارائه کنید و هم یک اسم اختصاصی دارید.حال نوبت آن است که قدم بعدی را بردارید.

قدم بعدی:

این قدم کاملا بستگی به نوع فعالیتی دارد که شما تمایل دارید در وب سایت خود انجام دهید می باشد.بعضی افراد هدف از داشتن وب سایت را فقط معرفی شرکت خود میدانند و برخی دیگر تمایل دارند علاوه بر معرفی شرکت خود بتوانند مطالب جدیدی را به سایت اضافه کنند( عکس ، اخبار و ...)

اینجاست که سایت ها به سه دسته ی کاملا جداگانه تقسیم میشوند.

1- سایتهایی که مانند کاتالوگ هستند :هزینه این سایت ها پایین است چون مدیر سایت نمیتواند تغییرات در سایت خود اعمال کند ، این سایتها همانند اسمشان فقط یک کاتالوگ هستند که بعد از طراحی شدن این کاتالوگ وارد وب سایت شما می شوند و مراجعه کنندگان به وب سایت شما میتوانند مطالب کاتالوگ شمارا مطالعه کنند.اما هر وقت خواستید تغییراتی در میان کاتالوگ ها انجام دهید باید یا اشنایی لازم با طراحی با نرم افزار های خاص را در تجربه ی خود داشته باشید و یا با فردی که این سایت کاتالوگ مانند را برای شما درست کرده است هماهنگ کنید تا تغییرات را اعمال کنند.

2- پرتال های رایگان و اوپن سورس : پرتال مانند یک برنامه ی حسابداری عمل میکند.این پرتال ها همه کاری را انجام میدهند و دقیقا مانند یک سایت حرفه ای عمل می کنند ، هم شما به عنوان مدیر سایت میتوانید تغییرات بسیار زیادی را در محتوی سایت به عهده بگیرید.اما با توجه به اینکه این گونه پرتال ها رایگان می باشند علاوه بر نیاز های شما امکانات دیگری نیز دارند که شاید به درد شما هیچ وقت نخورد و این امکانات زیاد باعث کندی سرعت سایت شما خواهد شد و با توجه به اینکه سرعت باز شدن صفحه های سایت و امنیت آن نقش بسیار مهمی در ایترنت را بر عهده دارد گهگاهی باعث از دست دادن مخاطبان خود خواهید شد.این گونه پرتال ها برای سیستم های سرگرمی پیشنهاد می شود.البته قابل ذکر است که پرتال های رایگان نیز به شاخه های بسیار زیادی تقسیم می شوند مانند پرتال های گالری تصاویر که فقط کارشان نشان دادن تصاویر است یا پرتال های فروشگاهی که کارشان مانند اسمشان است و ....

3- پرتال اختصاصی : این گونه پرتال ها دقیقا برابر با نیاز شما برنامه نویسی می شوند و چون برنامه نویسی اختصاصی دارد دقیقا برابر با نیاز شما نوشته می شود و فقط کاری را انجام میدهد که شما نیاز دارید.مثلا تصور کنید که شما تمایل دارید که یک سیستم رزرو بلیط کشتی را راه اندازی کنید که افراد بتوانند با مراجعه به سایت شما بلیط کشتی رزرو کنند و یا ....

 

بعد از انتخاب یکی از این سه نمونه وب سایت نیازمند به فضایی هستید که اطلاعات وب سایت خود را در اینترنت به اشتراک قرار دهید تا همه ی افرادی که در فضای مجازی هستند بتوانند از سایت شما استفاده کنند.این فضای اینترنتی را " هاست " مینامند.

هاست مانند هارد کامپیوتر ما می باشد که میتوانید اطلاعات خود را در هارد خود نگه داری کنید.مقدار فضایی که نیاز دارید بسته به نوع  سایت شما متغییر است.مثلا برای سایت های کاتالوگ چیزی حدود 50 مگابایت فضا نیاز دارید یا برای پرتال های اوپن سورس بسته به نوع فعالیت شما بین 100 تا 200 مگابایت فضا نیاز خواهید داشت.البته هر زمان که نیاز به اضافه کردن فضای هاست خود داشتید این امکان وجود دارد و به سرعت می شود هاست خود را ارتقا دهید.

 

خوب سایت شما آماده است و میتوانید از سایت خود استفاده کنید.

به طور خلاصه

دامین--> نوع سایت --> هاست = وب سایت

در صورتی که کماکان نیاز به راهنمایی دارید میتوانید با شماره های زیر تماس گرفته و از مشاوره ی کاملا رایگان گروه ما استفاده کنید.

 

09362398114

برخی از نمونه سایت ها

سایت شرکت کوه سرخ

سایت نماینده شاتل شهرستان بندرلنگه

سایت شرکت بازرگانی جولان

پرتال رزرواسیون تور و هتل شرکت کوه سرخ

ادامه نمونه کارها...

 
کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز تجارت الکترونیک استان هرمزگان می باشد